Haber

Bayraklı’nın parklarında tabelalar yenilendi

Yerel seçimlerden bu yana ilçeye 17 yeni park kazandıran ve onlarca tanesini baştan sona yenileyen Bayraklı Belediyesi, parkların isim tabelalarını da yenileyerek estetik bir görünüme kavuşturdu. Önder Sandal, “Parklarımızı modernize etmeye devam ediyor, şehitlerimizi, ülkemize ve şehrimize değer katanları saygıyla anıyoruz.”

30 ADET PARK TABLOSU YENİLENMİŞTİR

İlçedeki parkların daha estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi, zamanla eskiyen 30 parkın tabelalarını da yeniledi. Yerel seçimlerden bu yana 17 yeni park alanı oluşturan ve onlarca parkı baştan sona yenileyen belediye ekipleri, parklara yeni tabelalar yerleştirdi. Şehitlerin, sanatçıların, başarılı sporcuların ve şehre ve ülkeye değer katan birçok kişinin adını taşıyan parklar, yeni düzenlemeyle daha çağdaş bir görünüme kavuştu.

MODERN VE ESTETİK GÖRÜNÜM

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Vatandaşlarımızın huzur içinde vakit geçirebilecekleri yeni parklar oluşturmaya ve mevcut olanları baştan sona yenilemeye devam ediyoruz. Başta şehitlerimiz olmak üzere ülkemize ve şehrimize değer katan kişilerin isimlerinin yer aldığı tabelalarımızı yenileyerek parkların estetik görünümünü pekiştiriyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu